UA

ОТП Банк увійшов до трійки лідерів за стресостійкістю

ОТП Банк увійшов до ТОП-3 найбільш стресостійких банків України за підсумками 4 кварталу 2018 року за версією порталу «Мінфін».

Видання щоквартально оцінює діяльність банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел і виводить рейтинг стійкості. До такого рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.

За четверний квартал 2018 року ОТП Банк отримав загальну оцінку 4.15 із 5 можливих, включаючи 4.1 – за стресостійкість, 4 – за лояльність вкладників, 4.44 – від аналітиків.

Фінустанови оцінюють балом від 1 до 5 залежно від показників: здатність банку протистояти внутрішнім та зовнішнім ризикам, лояльність вкладників, враховується якість активів, ліквідність, платіжна репутація тощо.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація