UA

ОТП Банк увійшов до трійки лідерів за стресостійкістю

ОТП Банк увійшов до ТОП-3 найбільш стресостійких банків України за підсумками 4 кварталу 2018 року за версією порталу «Мінфін».

Видання щоквартально оцінює діяльність банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел і виводить рейтинг стійкості. До такого рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.

За четверний квартал 2018 року ОТП Банк отримав загальну оцінку 4.15 із 5 можливих, включаючи 4.1 – за стресостійкість, 4 – за лояльність вкладників, 4.44 – від аналітиків.

Фінустанови оцінюють балом від 1 до 5 залежно від показників: здатність банку протистояти внутрішнім та зовнішнім ризикам, лояльність вкладників, враховується якість активів, ліквідність, платіжна репутація тощо.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація