UA

OTP Group відсвяткував 70-річчя

Минулого тижня OTP Group відсвяткував ювілей – 70 років з дня заснування. Саме 1 березня 1949 року набула чинності постанова уряду про створення юридичного попередника OTP Bank в Угорщині, що і стало початком історії OTP Group.

На сьогодні OTP Bank в Угорщині – лідер ринку у фінансовому секторі країни вже більше десяти років. Варто відзначити, що OTP асоціюється з банківською справою в Угорщині, тому для багатьох банк став фінансовим партнером. OTP Group вважається домінуючим фінансовим гравцем на ринках в Центральній та Східній Європі.

Зараз група налічує близько 36 тисяч співробітників, які щодня обслуговують понад 18,5 мільйонів клієнтів у 9 країнах. Співробітники групи формують сильне співтовариство, лояльне до OTP Group. Вони володіють високим професійним досвідом і щодня прагнуть покращувати життя клієнтів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація