UA

ОТП Банк долучається до Третього Фінансового Ярмарку для МСБ

16 квітня 2019 року у Києві відбудеться «Третій Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу» від Українсько-Німецького Фонду. ОТП Банк також стане одним із учасників дійства та представлятиме банківські продукти для малого та середнього бізнесу.

«Третій Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу» проходить вже втретє і вже зарекомендував себе як одна з головних подій для покращення інвестиційного клімату в Україні. Захід буде корисним для представників малого та середнього бізнесу (МСБ), а також провідних гравців фінансового ринку України.

Серед основних тем, які обговорюватимуться на ярмарку: можливі джерела фінансування свого бізнесу, доступні інвестиційні програми, успішні кейси інших представників МСБ тощо. Також учасники матимуть можливість поспілкуватися безпосередньо із представниками ОТП Банку та обрати кращий продукт для власного бізнесу.

Українські підприємці можуть відвідати подію безкоштовно після попередньої реєстрації: sme-fair.org.ua.

Третій Фінансовий Ярмарок відбудеться 17 квітня 2019 року у Києві, в КВЦ «Парковий». Початок офіційної частини о 10:00, реєстрація з 09:00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація