UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-10 рейтингу фінансового здоров’я банків України

ОТП Банк увійшов у ТОП-10 рейтингу фінансового здоров’я банків України від Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) та інтернет-видання «Апостроф», обійнявши десяту сходинку.

Фінансові установи оцінювалися з точки зору привабливості для власних акціонерів та клієнтів. Рейтинг характеризує бізнес-модель банку в цілому і розраховується як сума:

  • субіндексів надійності – група критеріїв, яка оцінює ступінь виконання банком ключових економічних нормативів, відображаючи його здатність протистояти внутрішнім та зовнішнім ризикам для його діяльності;
  • ефективності – група критеріїв, яка оцінює здатність банка генерувати дохід і відображає ефективність використання його активів.

Ранжування відбувалося окремо серед великих банків, з активами понад 50 млрд грн, та усіх банків з активами понад 2 млрд грн.

Як зазначають у Міжнародному центрі перспективних досліджень (МЦПД), малі банки успішно конкурують за дотриманням нормативів, а великі банки найчастіше демонструють значну ефективність використання своїх активів. Також існує значний розрив між найбільш та найменш фінансово здоровими банками (майже у шість разів), що вказує на помітний резерв для значного покращення показників.

Рейтинг планують оновлювати щоквартально.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація