UA

ОТП Банк пропонує нові умови за карткою Vodafone Bonus Card

З 1 квітня стартував продаж оновленого продукту – кредитної ко-бренд картки Vodafone Bonus Card. Як і раніше, картка об’єднує в собі функції платіжного засобу, кредитного інструмента та програми лояльності з подарунками та бонусами за повсякденні транзакції.

У рамках оновленого продукту передбачено випуск платіжної картки Visa Gold з чіпом та технологією безконтактних платежів Pay Wave, додатковий захист з 3d-secure при здійсненні онлайн-покупок, а також з можливістю підключення картки до Apple Pay та Google Pay.

«Аби наші клієнти отримували максимум від невід’ємних фінансових аспектів повсякдення, ми знаходимось у постійному пошуку способів розширення можливостей банківських інструментів. Оновлення ко-бренд картки Vodafone Bonus Card – це логічний розвиток зручного продукту з урахуванням ринкових тенденцій та бажаних переваг для наших клієнтів», – розповідає Вікторія Сохіна, начальник відділу розвитку партнерських програм  АТ «ОТП Банк».

Звичайно, оновлена Vodafone Bonus Card – це значні переваги та подарунки для клієнтів:

  • нарахування до 40 бонусів на мобільний номер за кожні 100 грн розрахунку карткою;
  • 1 000 вітальних бонусів після здійснення перших 3-х розрахунків карткою;
  • 1 200 бонусів додатково щорічно для активних користувачів картки;
  • обмін накопичених бонусів на подарунки: гігабайти 4G Інтернету, пакети хвилин, поповнення мобільного рахунку; сертифікати та знижки різних магазинів, ресторанів за програмою лояльності Vodafone Bonus.

Кредитний ліміт до картки можливий на суму до 200 000 грн і передбачає користування пільговим періодом до 55 днів. Комісія за відкриття картки Vodafone Bonus Card, її обслуговування не передбачена. Власники картки мають можливість знімати готівку будь-де на території України без комісії.   

Для карток, які випущені до 1 квітня 2019 року, тарифи не змінюються.

Замовити картку можна на сайті банку без відвідування відділення, на сайті Vodafone та у мобільному додатку My Vodafone, а також за телефоном 0 (800) 50 47 17 (не тарифікується).

Більш детальну інформацію можна отримати цілодобово в Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном 044 490-05-26, 044 290-92-36, або написавши на e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація