UA

Відображення балів MC Rewards в OTP Smart

Шановні клієнти,

З 05/04/2019 в системі OTP Smart будуть відображатись накопичені бали програми винагород MasterСard® та можливий автоматичний перехід до особистого кабінету, де Ви зможете обміняти бали на подарунки. Ідентифікація при переході в кабінет буде виконуватись автоматично (без введення номеру картки та дати народження).

Зверніть увагу! З 05/04/2019 вхід до особистого кабінету MC Rewards буде можливий лише через OTP Smart. У разі якщо Ви спробуєте увійти до кабінету безпосередньо з сайту MasterCard, при натисненні на кнопку «Вхід», система автоматично перенаправить Вас на сторінку входу в систему OTP Smart.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація