UA

Відображення балів MC Rewards в OTP Smart

Шановні клієнти,

З 05/04/2019 в системі OTP Smart будуть відображатись накопичені бали програми винагород MasterСard® та можливий автоматичний перехід до особистого кабінету, де Ви зможете обміняти бали на подарунки. Ідентифікація при переході в кабінет буде виконуватись автоматично (без введення номеру картки та дати народження).

Зверніть увагу! З 05/04/2019 вхід до особистого кабінету MC Rewards буде можливий лише через OTP Smart. У разі якщо Ви спробуєте увійти до кабінету безпосередньо з сайту MasterCard, при натисненні на кнопку «Вхід», система автоматично перенаправить Вас на сторінку входу в систему OTP Smart.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація