UA

ОТП Банк відзначений «Фінансовим Оскаром 2018»

ОТП Банк увійшов відразу до кількох номінацій рейтингу «Фінансовий Оскар 2018» від провідного економічного видання «Бізнес».

Банк посів п`яту сходинку серед банків за розмірами прибутків у 2018 році.

Окрім того, фінансова установа потрапила до трійки лідерів у номінації «Опора МСБ». Одним із кращих банків для малого та середнього бізнесу ОТП Банк став завдяки овердрафт “Гостинний” – продукт для нових та існуючих клієнтів МСБ, у рамках якого клієнти банку можуть отримати фінансування для свого бізнесу у розмірі до 2,5 млн грн, а нові клієнти — до 750 тис. грн. Вже на кінець вересня 2018 року банк видав 300 млн грн понад 1000 клієнтів МСБ.

Також за версією журналу ОТП Банк увійшов до 5-ки лідерів карткового ринку за високий рівень обслуговування та показники. За результатами минулого року банк обслуговує близько 400 000 карт.

Зазначимо, що OTP Smart став одним з додатків, який потрапив на «Мапу українського Fintech». Інтернет-банкінг OTP Smart дуже зручний і уміщає у собі весь необхідний функціонал для онлайн управління власними фінансами.

Більше подробиць про рейтинг – у березневому номері журналу «Бізнес».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація