UA

OTP Bank Plc. офіційно завершив придбання банку в Албанії

Материнський банк OTP Group – ОТР Bank Plc. оголосив про фінансове закриття албанської угоди. У результаті OTP Bank Plc. став 100% власником Bankа Societe Generale Albania, албанської дочірньої структури Societe Generale Group.

Bankа Societe Generale Albania – це 5-ий за розміром банк на банківському ринку Албанії з ринковою часткою майже 6%. Фінустанова активно працює як у сегменті роздрібної торгівлі, так і у напрямку корпоративної діяльності.

Таким чином, завдяки приєднанню албанського банку OTP Group розширює географію своєї присутності вже до 10 країн Центрально-Східної Європи і тепер працює в Україні, Албанії, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії, Чорногорії та Угорщині.

Зазначимо, що Група стає одним з найсильніших банківських гравців на ринку Центрально-Східної Європи та продовжує зміцнювати свої ринкові позиції.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.