UA

OTP Bank Plc. офіційно завершив придбання банку в Албанії

Материнський банк OTP Group – ОТР Bank Plc. оголосив про фінансове закриття албанської угоди. У результаті OTP Bank Plc. став 100% власником Bankа Societe Generale Albania, албанської дочірньої структури Societe Generale Group.

Bankа Societe Generale Albania – це 5-ий за розміром банк на банківському ринку Албанії з ринковою часткою майже 6%. Фінустанова активно працює як у сегменті роздрібної торгівлі, так і у напрямку корпоративної діяльності.

Таким чином, завдяки приєднанню албанського банку OTP Group розширює географію своєї присутності вже до 10 країн Центрально-Східної Європи і тепер працює в Україні, Албанії, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії, Чорногорії та Угорщині.

Зазначимо, що Група стає одним з найсильніших банківських гравців на ринку Центрально-Східної Європи та продовжує зміцнювати свої ринкові позиції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація