UA

ОТП Банк відзначений у кількох номінаціях рейтингу «50 провідних банків України – 2019»

Цього року ОТП Банк обійняв восьму сходинку у загальному рейтингу «50 провідних банків України – 2019» від видання «Фінансовий клуб», покращивши свою позицію на одну сходинку у порівнянні з минулим роком.

Варто зазначити, що ОТП Банк увійшов у ТОП-5 у рамках номінацій «Кредити готівкою», «Обслуговування фізичних осіб у відділені», «Зарплатні проекти», «Овердрафти» та у ТОП-3 у номінації «Преміальний банкінг».

Окрім того, провідні місця у дослідженні обіймають топ-менеджери ОТП Банку. У номінації «Кращий топ-менеджер» Голова Правління Тамаш Хак-Ковач посів другу сходинку рейтингу, Алла Бініашвілі, Член Правління, увійшла до 3-ки лідерів у номінації «Кращий корпоративний банкір», а Лілія Лазепко, Член Правління, відзначена серед рейтингу «Кращий операційний директор» (третя сходинка у рейтингу).

Рейтинг «50 провідних банків України – 2019» проводить восьмий рік поспіль одне із найвпливовіших медіа «Фінансовий клуб». Для рейтингу беруться до уваги щомісячні дані Національного банку України, квартальна та річна звітність, а також внутрішня інформація банків.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація