UA

OTP Bank оголосив про покупку банку у Словенії

OTP Bank Plc. підписав угоду про придбання 99,73% акцій SKB Banka, словенської дочірньої компанії Societe Generale Group та інших локальних дочірніх компаній, які належать SKB Banka.

SKB Banka є четвертим за величиною банком Словенії з ринковою часткою майже 9%. Фінансова установа зарекомендувала себе як універсальний банк, активний як у роздрібному, так і у корпоративному сегменті.

Фінансове закриття угоди очікується найближчими місяцями після отримання необхідних регуляторних дозволів.

Завдяки такому придбанню OTP Group виходить на новий ринок, поширюючи регіональну присутність на дванадцять країн (Угорщина, Україна, Албанія, Словаччина, Болгарія, Румунія, Хорватія, Сербія, Росія, Чорногорія, Молдова і Словенія) та стає більш сильним гравцем на банківському ринку у регіоні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація