UA

Європа – ближче: відтепер перекази коштів з європейських банків в ОТП Банк миттєві та безкоштовні

Клієнтам на сайті ОТП Банку доступна нова фінансова функція – переказ коштів з картки Mastercard європейських банків на картку Mastercard ОТП Банку в Україні.

Механізм переказу дуже простий і працює як звичайний переказ з картки на картку (Р2Р-переказ) в межах України. Зарахування коштів відбувається миттєво.

Ліміт операції без авторизації становить 50 євро (денний та щомісячний ліміт), з попередньою реєстрацією – 150 євро (денний ліміт) та 1000 євро (щомісячний ліміт).

Для реєстрації достатньо ввести адресу своєї електронної пошти та створити пароль.

«Кожна нова digital-можливість, яку ми пропонуємо, – це не тільки додатковий продукт та комфорт для клієнтів. Для нас це постійний стимул бути у цьому вічному перегоні конкуренції та технологій лідерами. Мені приємно відзначити, що ОТП Банк реалізував таку можливість переказів одним із перших серед українських банків», – зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Зауважимо, до 1-го червня 2019 року скористатися послугою можна абсолютно безкоштовно – ніяких додаткових комісій не утримуватиметься.

Здійснення таких операцій можливе завдяки технологічному партнеру сервісу iPay.ua – сучасній Інтернет-платформі для здійснення грошових переказів та онлайн-платежів, яка співпрацює з провідними платіжними системами Visa та Masterсard.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація