UA

ОТП Банк отримав відзнаку за кращу ко-бренд карту для подорожей

Цього місяця ОТП Банк отримав нагороду за кращу ко-брендову карту – OTP Tickets Travel Card за версією рейтингу FinAwards 2019.

OTP Tickets Travel Card – це кредитна картка з лімітом до 200 000 грн. Окрім того, серед додаткових переваг:

  • 250 бонусів при відкритті карти (1 бонус – 1 гривня);
  • 2% за розрахунки на Tickets.ua;
  • 1% за будь-які інші розрахунки;
  • -50% знижки на поїздки Uber в/з аеропорту;
  • безконтактні розрахунки з PayWave, Apple Pay, Google Pay;
  • Platinum-привілеї преміальної картки від Visa.

За накопичені бонуси клієнти можуть придбати не лише квитки на Tickets.ua:, а й розплатитися за готель або квитки на концерт.

«Розвиток напряму ко-бренд карт можна порівняти з витонченим мистецтвом: тобі важливо водночас не стати плагіатором, пам’ятати про простоту у використанні, технологічність та функціональність. Особливу увагу заслуговує піклування про вигоду клієнта. І цей чинник можна порівняти із натхненням. Адже відсоток кеш-беку, умови та інші бонуси від партнерів допомагають створити унікальний продукт для кожного. Наприклад, наша карта OTP Tickets Travel Card стала звичною річчю у наплічнику усіх охочих до емоцій клієнтів, кількість яких щороку зростає в рази. Зауважу, що це і мій улюблений ко-бренд», – зазначала Леся Сирота, директор з продажу роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП БАНК».

Зазначимо, що традиція створювати якомога вигідніші картки поширюється не лише на партнера Tickets UA. ОТП Банк також пропонує такі ко-брендові карти: Global Auto Card, Vodafone Bonus Card. Більше банківських продуктів – за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація