UA

ОТП Банк розробив спеціальну програму фінансування будівництва елеваторів

ОТП Банк оголошує про старт нового напрямку в інвестиційному фінансуванні – будівництво елеваторів.

У рамках програми банк готовий фінансувати придбання нового елеваторного обладнання або рефінансувати витрати компанії, які були пов’язані з придбанням елеваторного обладнання.

Основні умови програми:

  • сума фінансування може складати до 85% бюджету інвестиційного проекту (з ПДВ);
  • можлива застава обладнання, купівля якого фінансується банком;
  • в разі потреби надається пільговий період погашення кредиту на період будівництва елеватора;
  • фінансування можливе як у гривні, так і в іноземній валюті;
  • термін фінансування – до 5 років;
  • можливість отримання часткової компенсації вартості обладнання в розмірі 25% в рамках постанови КМУ №130.

«За оцінками експертів, завдяки впровадженню сучасних агротехнологій Україна має потенціал збільшення об’єму врожаю зернових та олійних культур до 100 млн тонн на рік. При цьому дефіцит потужностей зі зберігання зерна спостерігається майже в усіх регіонах країни. Також суттєва частина діючих елеваторів – це елеватори, збудовані більш ніж 30 років тому. Потреба в нових та сучасних елеваторах залишається на дуже високому рівні. ОТП Банк готовий стати надійним партнером українським аграріям та пропонує скористатися спеціальною програмою фінансування будівництва елеваторів», – зазначив Сергій Ковальов, начальник Управління розвитку продажів великим корпоративним клієнтам АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація