UA

СЕО ОТП Банку виступив ментором в рамках проекту НБУ «Банк майбутнього»

СЕО ОТП Банку виступив ментором в рамках проекту НБУ «Банк майбутнього»

Минулого тижня завершився проект від Національного Банку України «Банк майбутнього». До фіналу було відібрано три найсильніших команди з 12 представлених на першому етапі. Команда The Game Changers, ментором якої виступив Голова Правління АТ «ОТП БАНК» Тамаш Хак-Ковач, здобула 2 місце.

У цьому році в рамках проекту зацікавленим в банківському секторі студентам запропонували сфокусуватися на кількох питаннях:

  • яким буде банківський сектор України у майбутньому;
  • чи буде працювати класична модель банкінгу в умовах буму FinTech та стартапів;
  • на що повинні звернути увагу ключові гравці вже зараз, щоб їх бізнес-моделі відповідали вимогам часу та потребам майбутніх клієнтів.

Команда The Game Changers представляла Національний університет «Києво-Могилянська академія» та кейс з надійним банком Bank of Reliable Future. Учасники запропонували своє бачення успішного банку майбутнього, який фокусується на фінансовій грамотності населення, технологіях та персоніфікації.

Ключові ідеї, які були озвучені у фіналі, полягали у:

  • crowd-investing – інструменті для інвестування, який доступний кожному;
  • інвестиції в таланти та пошук makers of technology, як основи конкурентоспроможності;
  • кожен фінансово грамотний українець – це основа процвітання економіки;
  • цінностях, які породжують високий рівень довіри з боку населення.

«Роботодавці часто скаржаться на мілленіалів – людей, що народилися в період між 1980 і 2000-ми. Це стало для мене додатковим стимулом участі у цьому проекті: я хотів отримати уявлення про хід їх думок. Їх «Банк майбутнього» дійсно відрізняється від банку теперішнього тільки в одному – вони сформулювали бачення, яке я називаю «Банк мети», – зазначив Голова Правління АТ «ОТП БАНК» Тамаш Хак-Ковач. Вони бачать банки, як соціальну силу для добра. Це дотично до нашої стратегії: сприяти економічному зростанню в Україні і створювати привабливі робочі місця».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація