UA

ОТП Банк пропонує оновлений кредит для купівлі житла «Ново будова»

ОТП Банк підготував оновлені комфортні умови для довгострокових інвестицій – кредит готівкою на придбання нерухомого майна за програмою «Нова будова».

Основні умови включають:

  • річну ставку – 0.01% річних;
  • відсутність комісії за надання кредиту;
  • максимальну суму кредиту – до 750 000 грн;
  • максимальний строк – до 84 місяця;
  • щомісячну комісію – 1.5%;
  • дострокове погашення – без комісій та штрафів.

Окрім того, клієнту не обов’язково страхувати життя та майно, застава майна відсутня, як і витрати, що пов’язані з цим. Рішення про надання кредиту можна отримати за 2 години. Такі умови також розповсюджуються на паркомісце та кладову.

За посиланням також можна скористатися зручним фінансовим калькулятором та зробити стандартний розрахунок, розрахунок за умови, що у вас є власне житло, але є намір розширити житлові умови, та для тих, хто орендує житло, але хоче сплачувати за своє.

«З першого погляду може здатися, що власна квартира – це велика відповідальність та нездійсненна мрія, але ми в ОТП Банку доводимо протилежне: власна квартира – це мета та партнерство з надійним банком. Для нас приємно бути корисним фінансовим компаньйоном в іпотечному сегменті», – зазначила Леся Сирота, директор з продажу роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація