UA

ОТП Банк почав співпрацю з виробниками органічної сільськогосподарської продукції

ОТП Банк оформив органічні фінансові аграрні розписки з Групою компаній «УкрБіоЛенд», яка входить до ТОП-5 виробників продукції органічного рослинництва в Україні.

У рамках проекту «ОТП Агро Фабрика» банк долучився до фінансової підтримки підприємств, які займаються органічним землеробством: вирощують продукцію, яка відповідає європейським стандартам органічної с/г продукції і використовується у виробництві продуктів харчування (у тому числі дитячого) з маркуванням "organic", як на території України, так і у країнах Європейського Союзу, США та Канади.

«Аграрний вектор розвитку – один із перспективних для нашої країни, а вирощування саме органічних культур є одним із показників дотримання світових тенденцій та приклад екологічного ведення господарства. Для нас така співпраця не тільки бізнес, це вклад у розвиток та майбутнє, – розповідає Іван Єрко, начальник відділу «ОТП Агро Фабрика». – А задля цього ми завжди намагаємося дотримуватися високих стандартів банківського сервісу. У випадку з «УкрБіоЛенд» ми надали кредит виключно під заставу майбутнього урожаю органічної озимої пшениці без будь-яких додаткових застав».

Нагадаємо, ОТП Банк спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «ОТП Агро Фабрика». В рамках програми попереднє рішення про фінансування приймається протягом 1-го дня, а кредитні кошти видаються за 9 робочих днів. При сумі фінансування до 15 млн грн заставою може виступати тільки аграрна розписка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація