UA

Щасливий клієнт ОТП Банку вже отримав першу автівку

Минулого тижня у рамках розіграшу «Вигравай авто з OTP Bank!» підбили підсумки першого етапу акції та розіграли першу автівку із 5 запланових.

«OTP Bank Plc., материнський банк в Угорщині, має гарну традицію дарувати власним клієнтам кожного кварталу автівку. Цього року ми теж надихнулися цією ідеєю, тому впродовж року даруватимемо нові кросовери усім клієнтам, для яких ми є гарними фінансовим порадником та компаньйоном», – зазначив Володимир Мудрий, Член Правління, який відповідає за розвиток роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, 5 автомобілів банк розігрує у 5 етапів, один із яких вже відбувся. Розклад наступних етапів має такий вигляд:

  • 01.06.2019 року – 31.07.2019 року (визначення переможця 15.08.2019 року);
  • 01.08.2019 року – 30.09.2019 року (визначення переможця 16.10.2019 року);
  • 01.10.2019 року – 30.11.2019 року (визначення переможця 16.12.2019 року);
  • 01.12.2019 року – 30.12.2019 року (визначення переможця 15.01.2020 року).

Для участі необхідно зареєструватися на акційній сторінці сайту та розмістити депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору або з щомісячною сплатою відсотків, чи з капіталізацією відсотків строком від 180 днів (6 місяців) у відділенні банку або через інтернет-банкінг OTP Smart на суму від 10 000 грн.

До акції також можна долучитися, розрахувавшись карткою OTP Tickets Travel Card або OTP Vodafone Bonus Card на загальну суму від 10 000 грн. Кожні 10 000 грн – це новий шанс на виграш.

Переможці акції визначатимуться шляхом випадкової генерації чисел з бази учасників, які виконали умови акції, за допомогою сервісу random.org.

Людмила Вдовиченко, переможниця першого етапу акції із Вінниці, розповіла, що ні на хвилину не сумнівалася у своїй удачі і була майже впевнена, що автівку виграє вона.

«Я дуже щаслива стати першою переможницею акції. Хоча, скажу, відверто, у день розіграшу я відчувала, що маю перемогти та отримати омріяну автівку. Разом із ОТП Банком я вже протягом 7 років: мені подобається професійне обслуговування та колектив відділення у Вінниці. Завжди приємно приходити до вас, тому годі й казати, що у надійності банку я не сумніваюся. А після такої приємної звістки планую розмістити ще кілька депозитів та випробувати свою вдачу ще раз», – поділилася своїми враженнями від свого виграшу переможниця.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація