UA

Додаткові сервіси для власників карт MasterCard World Elite OTP Private Banking

З 1 липня 2019 року стануть доступними нові сервіси для власників карт MC World Elite OTP Private Banking в аеропортах України.

До нових пропозицій входять:

  • бізнес-зала міжнародних вильотів, fast-line на вильоті та прильоті, прискорена реєстрація та здача багажу у терміналі F в аеропорту «Бориспіль»;
  • Fast-line на вильоті та прильоті аеропорту «Київ» (Жуляни);
  • бізнес-зали у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів»;
  • бізнес-зала у зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків».

Аби скористатися такими можливостями необхідно оплатити покупки або послуги карткою MC World Elite за 30 днів до подорожі на загальну суму 6 000 грн (не враховуються 5 днів перед вильотом та вихідні). 

Нагадаємо, що нові пропозиції додаються до вже актуальних бонусів – бізнес-зали у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів, Fast-line на вильоті та прильоті, прискорена реєстрація та здача багажу в аеропорту «Бориспіль» у терміналі D та бізнес-зали у зоні міжнародних вильотів аеропорту «Київ» (Жуляни) у терміналі А.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до персонального менеджера або за номером 044 459 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація