UA

Додаткові сервіси для власників карт MasterCard World Elite OTP Private Banking

З 1 липня 2019 року стануть доступними нові сервіси для власників карт MC World Elite OTP Private Banking в аеропортах України.

До нових пропозицій входять:

  • бізнес-зала міжнародних вильотів, fast-line на вильоті та прильоті, прискорена реєстрація та здача багажу у терміналі F в аеропорту «Бориспіль»;
  • Fast-line на вильоті та прильоті аеропорту «Київ» (Жуляни);
  • бізнес-зали у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів»;
  • бізнес-зала у зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків».

Аби скористатися такими можливостями необхідно оплатити покупки або послуги карткою MC World Elite за 30 днів до подорожі на загальну суму 6 000 грн (не враховуються 5 днів перед вильотом та вихідні). 

Нагадаємо, що нові пропозиції додаються до вже актуальних бонусів – бізнес-зали у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів, Fast-line на вильоті та прильоті, прискорена реєстрація та здача багажу в аеропорту «Бориспіль» у терміналі D та бізнес-зали у зоні міжнародних вильотів аеропорту «Київ» (Жуляни) у терміналі А.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до персонального менеджера або за номером 044 459 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація