UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-13 банків з найвищим показником фінансової стійкості

Аналітична система Youcontrol представила ТОП-13 найбільш фінансово стійких банків. Таке ранжування здійснили завдяки інструменту FinScore для аналізу банківської діяльності. ОТП Банк увійшов до лідерів фінансових установ, отримавши найвищу оцінку А.

Фінансовий скоринг полягає у системі оцінки фінансової надійності банку. Індекс FinScore включає 25 індикаторів: нормативи НБУ та фінансові коефіцієнти, котрі комплексно відображають стан ліквідності, достатність капіталу, рентабельність, кредитні, інвестиційні та валютні ризики. Окрім того, серед критеріїв розрахунку індексу – «Доступ до ресурсів і надійність бенефіціара» банку. Цей критерій враховував фінансову підтримку акціонерів зокрема для банків з іноземним капіталом.

Окрім того, в Youcontrol порадили обирати банк за такими основними критеріями:

  • знати показники індивідуального кредитного рейтингу банку, який розраховують рейтингові агенції;
  • перевіряти, яке місце фінустанова посідає в рейтингах, що розробляють профільні ЗМІ разом із експертами ринку;
  • читати відгуки та новини про банк в медіа;
  • аналізувати власників та бенефіціарів і бізнес-модель;
  • звертати увагу на фінансові показники роботи фінустанови, на її виконання нормативів НБУ.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація