UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-13 банків з найвищим показником фінансової стійкості

Аналітична система Youcontrol представила ТОП-13 найбільш фінансово стійких банків. Таке ранжування здійснили завдяки інструменту FinScore для аналізу банківської діяльності. ОТП Банк увійшов до лідерів фінансових установ, отримавши найвищу оцінку А.

Фінансовий скоринг полягає у системі оцінки фінансової надійності банку. Індекс FinScore включає 25 індикаторів: нормативи НБУ та фінансові коефіцієнти, котрі комплексно відображають стан ліквідності, достатність капіталу, рентабельність, кредитні, інвестиційні та валютні ризики. Окрім того, серед критеріїв розрахунку індексу – «Доступ до ресурсів і надійність бенефіціара» банку. Цей критерій враховував фінансову підтримку акціонерів зокрема для банків з іноземним капіталом.

Окрім того, в Youcontrol порадили обирати банк за такими основними критеріями:

  • знати показники індивідуального кредитного рейтингу банку, який розраховують рейтингові агенції;
  • перевіряти, яке місце фінустанова посідає в рейтингах, що розробляють профільні ЗМІ разом із експертами ринку;
  • читати відгуки та новини про банк в медіа;
  • аналізувати власників та бенефіціарів і бізнес-модель;
  • звертати увагу на фінансові показники роботи фінустанови, на її виконання нормативів НБУ.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація