UA

ОТП Банк пропонує 99% річних за депозитом

ОТП Банк презентує новий продукт у лінійці банківських пропозицій – депозит на 7 місяців з відсотковою ставкою 99% річних на перший місяць дії договору та щомісячною виплатою відсотків.

Вже через 30 днів після розміщення вкладу клієнт отримає всю суму відсотків, нарахованих протягом першого місяця за ставкою 99% річних. У наступні 6 місяців ставка становитиме 0.01% річних. За рахунок цього, клієнт отримає наперед всі відсотки, які за іншим вкладом йому довелося б отримувати частинами щомісяця або чекати закінчення терміну договору.

Мінімальна сума депозиту складає 5 000 грн. Ефективна процентна ставка за увесь строк договору становить 14,15% річних.  Договір на банківський вклад укладається на 210 днів (7 періодів по 30 днів). Депозит без поповнення, дострокового повернення та пролонгації.

«Сьогодні існує багато фінансових інструментів та способів заощадження, втім депозит залишається одним із дієвих інструментів для такої мети. Нова пропозиція від ОТП Банку дозволяє за досить короткий термін капіталізувати свої заощадження. Окрім того, саме зараз є можливість взяти участь у розіграші яскравих кросоверів від ОТП Банку, розмістивши депозит від 10 000 грн», –  прокоментував Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація