UA

ОТП Банк придбав акції чорногорського банку Societe Generale banka Montenegro

OTP Bank Plc. оголосив про закриття фінансової операції за договором про придбання 90,56% акцій Societe Generale banka Montenegro a.d. («SGM»), чорногорської дочірньої компанії Societe Generale Group. Угода відбулася між Crnogorska komercijalna banka (CKB), чорногорською дочірньою компанією ОТП Банк, та Societe Generale Group і була підписана 28 лютого 2019 року.

Societe Generale banka Montenegro – третій найбільший банк Чорногорії з ринковою часткою 11,9%, який активно працює як з роздрібним бізнесом, так і у корпоративному сегменті.

Завдяки новому придбанню OTP Group продовжує зміцнювати свої позиції на ринку Південної Європи.

Очікується, що процес інтеграції буде завершений у 2020 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація