UA

ОТП Банк придбав акції чорногорського банку Societe Generale banka Montenegro

OTP Bank Plc. оголосив про закриття фінансової операції за договором про придбання 90,56% акцій Societe Generale banka Montenegro a.d. («SGM»), чорногорської дочірньої компанії Societe Generale Group. Угода відбулася між Crnogorska komercijalna banka (CKB), чорногорською дочірньою компанією ОТП Банк, та Societe Generale Group і була підписана 28 лютого 2019 року.

Societe Generale banka Montenegro – третій найбільший банк Чорногорії з ринковою часткою 11,9%, який активно працює як з роздрібним бізнесом, так і у корпоративному сегменті.

Завдяки новому придбанню OTP Group продовжує зміцнювати свої позиції на ринку Південної Європи.

Очікується, що процес інтеграції буде завершений у 2020 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація