UA

Швидкість, зручність та спрощений пакет документів: ОТП Банк пропонує відновлювальну кредитну лінію для малого та середнього бізнесу

ОТП Банк розширює перелік швидких та простих кредитних продуктів та пропонує кредитну лінію «Миттєва» для клієнтів малого та середнього бізнесу (МСБ).

Відновлювана кредитна лінія – це зручний для клієнтів спосіб отримання позик зі спрощеним пакетом документів, що дозволяє використовувати позику траншами тоді, коли потрібно, і платити за неї тільки за той період, коли вона фактично використовується.

Переваги продукту для МСБ від ОТП Банку:

  • швидке попереднє рішення про надання кредиту – до 2 днів;
  • кредит без застави – до 5 млн грн;
  • максимальна сума кредиту – до 10 млн грн;
  • спрощений пакет документів.

«Сьогодні українські банки активно розвивають напрямок кредитування малого та середнього бізнесу. За даними НБУ, у 2018 році 75% банків розширили програми кредитування для цього сектору економіки. ОТП Банк є флагманом спрощених миттєвих рішень для МСБ. Так, за останні роки ОТП Банк впровадив низку миттєвих кредитних продуктів: «Агро кредит Миттєвий» з рішенням за 1 день, «Овердрафт Гостинний» з грошима за 3 дні, «Тендерна гарантія Миттєва» з рішенням за 2 годинивідзначила Ольга Волкова, Директор департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам АТ «ОТП БАНК». – Ми – банк, з яким легко працювати».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація