UA

ОТП Банк придбав акції Mobiasbanca у Молдові

Минулого тижня OTP Bank Plc. оголосив про фінансове завершення угоди про придбання банку у Молдові. У результаті закриття угоди ОТП Банк став ​​власником 96,69% Mobiasbanca - Groupe Societe Generale S.A., молдавської дочірньої структури Societe Generale Group.

Маючи ринкову частку 13,3%, MBSG є четвертим за величиною банком на молдавському банківському ринку. Фінустанова активно працює як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті.

З придбанням молдавського банку OTP Group розширила свою регіональну присутність: банк представлений вже у 11 країнах. Таким чином банк стає ще сильнішим учасником ринку Центральної та Східної Європи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація