UA

ОТП Банк придбав акції Mobiasbanca у Молдові

Минулого тижня OTP Bank Plc. оголосив про фінансове завершення угоди про придбання банку у Молдові. У результаті закриття угоди ОТП Банк став ​​власником 96,69% Mobiasbanca - Groupe Societe Generale S.A., молдавської дочірньої структури Societe Generale Group.

Маючи ринкову частку 13,3%, MBSG є четвертим за величиною банком на молдавському банківському ринку. Фінустанова активно працює як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті.

З придбанням молдавського банку OTP Group розширила свою регіональну присутність: банк представлений вже у 11 країнах. Таким чином банк стає ще сильнішим учасником ринку Центральної та Східної Європи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація