UA

ОТП Банк переходить на стандарт рахунків у форматі IBAN

З 5 серпня 2019 року ОТП Банк відкриватиме клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN відповідно до постанов Національного банку України № 162 від 28 грудня 2018 року та № 41 від 22 лютого 2019 року.

З 05.08.2019 р. до 31.10.2019 р. діятиме перехідний період, протягом якого рахунки будуть змінені згідно зі стандартом IBAN та виконуватимуться розрахунки як з використанням IBAN, так і у звичному форматі з використанням коду банка (МФО) та номера рахунку.

З 1 листопада 2019 року усі перекази здійснюватимуться виключно з використанням IBAN — міжнародного номера банківського рахунку відповідно до стандарту № 13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.

Для України IBAN складається із 29 символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

Завдяки IBAN перекази та отримання коштів здійснюватимуться швидше, ідентифікація платника та отримувача коштів буде зручнішою та простішою, помилки у реквізитах мінімізуються.

З 5 серпня 2019 року дізнатись свій номер IBAN можна:

  • на офіційному сайті ОТП Банку, використовуючи IBAN калькулятор;
  • у менеджера у відділенні банку;
  • звернувшись до інформаційного центру банку.

Звертатись у банк щодо зміни номерів рахунків на IBAN не потрібно, зміна номерів рахунків відбуватиметься автоматично та не потребує жодних заяв з боку клієнтів, або підписання додаткових угод.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація