UA

Щораз більший відсоток: ОТП Банк пропонує новий строковий депозит «Зростаючий»

ОТП Банк презентує новий продукт у лінійці роздрібного бізнесу – строковий депозит з процентною ставкою, що змінюється, та щомісячною сплатою процентів «Зростаючий».

Депозит розрахований на 180 днів (6 періодів по 30 днів) з процентною ставкою, яка зростатиме кожного місяця – від 10% до 21%. Ефективна ставка за весь строк вкладу становить 14% річних.

Проценти щомісяця, наприкінці кожного періоду, зараховуються на поточний або картковий рахунок клієнта.

Мінімальна сума для розміщення складає 5 000 грн. Депозит приймається лише у гривнях. Вклад без можливості дострокового повернення, пролонгації та поповнення.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація