UA

Щораз більший відсоток: ОТП Банк пропонує новий строковий депозит «Зростаючий»

ОТП Банк презентує новий продукт у лінійці роздрібного бізнесу – строковий депозит з процентною ставкою, що змінюється, та щомісячною сплатою процентів «Зростаючий».

Депозит розрахований на 180 днів (6 періодів по 30 днів) з процентною ставкою, яка зростатиме кожного місяця – від 10% до 21%. Ефективна ставка за весь строк вкладу становить 14% річних.

Проценти щомісяця, наприкінці кожного періоду, зараховуються на поточний або картковий рахунок клієнта.

Мінімальна сума для розміщення складає 5 000 грн. Депозит приймається лише у гривнях. Вклад без можливості дострокового повернення, пролонгації та поповнення.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація