UA

ОТП Банк у черговий раз увійшов у ТОП-3 українських банків за стійкістю

ОТП Банк увійшов до трійки лідерів за рейтингом стійкості банків за підсумками 2 кварталу 2019 року від провідного економічного порталу «Мінфін».

Стійкість фінансових установ оцінюють щоквартально на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. До рейтингу входять банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд грн.

Банки-учасники отримують бал від 1 до 5 залежно від показників: стійкість до стресів і лояльність вкладників, враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо.

У 2 кварталі 2019 року ОТП Банк посів 3-тю сходинку із загальним балом 4,47. Окрім того, за окремими критеріями банк має такі бали: за стресостійкість – 4,3; за лояльність вкладників – 4,6; оцінка аналітиків – 4,67; місце в рейтингу по депозитах фізосіб – 9.

Більш детально ознайомитися із рейтингом можна на порталі «Мінфін».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація