UA

ОТП Банк у черговий раз увійшов у ТОП-3 українських банків за стійкістю

ОТП Банк увійшов до трійки лідерів за рейтингом стійкості банків за підсумками 2 кварталу 2019 року від провідного економічного порталу «Мінфін».

Стійкість фінансових установ оцінюють щоквартально на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. До рейтингу входять банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд грн.

Банки-учасники отримують бал від 1 до 5 залежно від показників: стійкість до стресів і лояльність вкладників, враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо.

У 2 кварталі 2019 року ОТП Банк посів 3-тю сходинку із загальним балом 4,47. Окрім того, за окремими критеріями банк має такі бали: за стресостійкість – 4,3; за лояльність вкладників – 4,6; оцінка аналітиків – 4,67; місце в рейтингу по депозитах фізосіб – 9.

Більш детально ознайомитися із рейтингом можна на порталі «Мінфін».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація