UA

У другому кварталі 2019 року OTP Group зафіксувала кращий квартальний результат в історії

У другому кварталі 2019 року OTP Group зафіксувала скоригований прибуток після оподаткування в розмірі 112,2 млрд форинтів, що представляє собою приріст на 23% в річному численні та 24% – у квартальному. Це кращий квартальний результат за всю історію Групи.

Скоригований прибуток після оподаткування OTP Group за підсумками першого півріччя 2019 року перевищив 202,6 млрд форинтів (+19% до результату роком раніше). Поліпшення результатів у першому півріччі продемонстрували хорватська (17,4 млрд форинтів) та українська (16 млрд форинтів) дочірні структури. Російський дочірній банк також показав у першому півріччі гарні результати (13,9 млрд форинтів), як і інші іноземні дочірні банки. Болгарський Expressbank зафіксував за перші півроку майже 10 млрд форинтів консолідованого прибутку. Таким чином частка іноземних дочірніх структур у прибутку OTP Group зросла до 45%.

Зростання кредитного портфеля Групи, скоригованого з урахуванням коливань валютних курсів, прискорилося у 2-му кварталі 2019 року. У результаті його сума збільшилася на 1,315 млрд форинтів (+15% за перше півріччя 2019 року, включаючи вплив придбань банків у Болгарії та Албанії). Українському дочірньому банку та OTP Bank Plc. вдалося продемонструвати найбільший приріст кредитного портфеля.

Депозитний портфель у 2-му кварталі 2019 року OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, збільшився на 2% у квартальному численні та 18% у річному численні. Як результат, співвідношення чистих кредитів до депозитів наблизилося до 75%.

У 2-му кварталі 2019 року OTP Group зберігала стійкі позиції ліквідності та капіталізації. Валовий запас високоліквідних активів Групи склав еквівалент 7,2 млрд євро.

На кінець червня 2019 року консолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня OTP Group відповідно до МСФЗ (Common Equity Tier 1) склав 15,9%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація