UA

Нові призначення у команді топ-менеджерів ОТП Банку

У вересні у команді ОТП Банку відбулися зміни і на місце Директора Департаменту з контролю за кредитними ризиками АТ «ОТП БАНК» прийшов Андрій Котюжинський. До того часу цю посаду обіймав Аттіла Молнар.

У здобутках пана Андрія більше ніж 12-річний досвід, як у корпоративному секторі банківської сфери, так і у галузі надання консультаційних послуг у компаніях «Великої четвірки».

Свою кар’єру він розпочав у 2007 році на посаді внутрішнього аудитора в ОТП Банку. Пан Андрій має досвід роботи у фінансовій установі Bank Forum, консалтингових компаніях PwC Україна та «Делойт» в Україні.

Він керував проектами з розробки стратегій та підвищення операційної ефективності для комерційних і державних банків України та СНД, а також виступав радником регуляторів фінансових ринків з питань реформування. До нового призначення в ОТП Банку обіймав посаду директора стратегічного та операційного консалтингу «Делойт» в Україні.

Андрій Котюжинський здобув вищу освіту у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «облік та аудит». Має ступінь магістра.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація