UA

Нові призначення у команді топ-менеджерів ОТП Банку

У вересні у команді ОТП Банку відбулися зміни і на місце Директора Департаменту з контролю за кредитними ризиками АТ «ОТП БАНК» прийшов Андрій Котюжинський. До того часу цю посаду обіймав Аттіла Молнар.

У здобутках пана Андрія більше ніж 12-річний досвід, як у корпоративному секторі банківської сфери, так і у галузі надання консультаційних послуг у компаніях «Великої четвірки».

Свою кар’єру він розпочав у 2007 році на посаді внутрішнього аудитора в ОТП Банку. Пан Андрій має досвід роботи у фінансовій установі Bank Forum, консалтингових компаніях PwC Україна та «Делойт» в Україні.

Він керував проектами з розробки стратегій та підвищення операційної ефективності для комерційних і державних банків України та СНД, а також виступав радником регуляторів фінансових ринків з питань реформування. До нового призначення в ОТП Банку обіймав посаду директора стратегічного та операційного консалтингу «Делойт» в Україні.

Андрій Котюжинський здобув вищу освіту у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «облік та аудит». Має ступінь магістра.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація