UA

ОТП Банк презентує сервіс без кордонів з новою карткою Visa Infinite від OTP Private Banking

ОТП Банк пропонує нову картку преміального обслуговування – Visa Infinite від OTP Private Banking. Visa Infinite має найвищий рівень в ієрархії карткових продуктів з ідеальним сервісом та доступом до найбільш цінних привілеїв.

Особливі переваги для власників карток:

  • безлімітне та безкоштовне відвідування бізнес-залів LoungeKey (понад 1000 по всьому світу);
  • «Fast Line» у терміналі D аеропорту «Бориспіль»;
  • безлімітне та безкоштовне пакування багажу в терміналі D аеропорту «Бориспіль»;
  • розширене сімейне страхування для тих, хто подорожує за кордон, страхова сума до 1 млн доларів США;
  • знижка 50%  на замовлення UBER  в/з аеропортів  «Бориспіль» та «Київ»;
  • спеціальна пропозиція від Hotels.com, Visa Luxury Hotel Collection та онлайн-платформи Agoda (до12%);
  • знижка на оренду автівки з Avis (до 35%);
  • «консьєрж-сервіс» тощо.

«Створювати, а тим паче обирати преміум-обслуговування зовсім непросто. Раджу, насамперед, виділити для себе ті пріоритети, які є найбільш значущими при частому користуванні. Проте, безперечно, справжнє та якісне обслуговування такого сегменту задовольнятиме більшість потреб. Visa Infinite від OTP Private Banking – це ще один довершений продукт, який ми радимо спробувати усім, хто обожнює комфорт та подорожі», – зазначила Вікторія Мислива, начальник  Управління приватного банкінгу  АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація