UA

ОТП Банк презентує сервіс без кордонів з новою карткою Visa Infinite від OTP Private Banking

ОТП Банк пропонує нову картку преміального обслуговування – Visa Infinite від OTP Private Banking. Visa Infinite має найвищий рівень в ієрархії карткових продуктів з ідеальним сервісом та доступом до найбільш цінних привілеїв.

Особливі переваги для власників карток:

  • безлімітне та безкоштовне відвідування бізнес-залів LoungeKey (понад 1000 по всьому світу);
  • «Fast Line» у терміналі D аеропорту «Бориспіль»;
  • безлімітне та безкоштовне пакування багажу в терміналі D аеропорту «Бориспіль»;
  • розширене сімейне страхування для тих, хто подорожує за кордон, страхова сума до 1 млн доларів США;
  • знижка 50%  на замовлення UBER  в/з аеропортів  «Бориспіль» та «Київ»;
  • спеціальна пропозиція від Hotels.com, Visa Luxury Hotel Collection та онлайн-платформи Agoda (до12%);
  • знижка на оренду автівки з Avis (до 35%);
  • «консьєрж-сервіс» тощо.

«Створювати, а тим паче обирати преміум-обслуговування зовсім непросто. Раджу, насамперед, виділити для себе ті пріоритети, які є найбільш значущими при частому користуванні. Проте, безперечно, справжнє та якісне обслуговування такого сегменту задовольнятиме більшість потреб. Visa Infinite від OTP Private Banking – це ще один довершений продукт, який ми радимо спробувати усім, хто обожнює комфорт та подорожі», – зазначила Вікторія Мислива, начальник  Управління приватного банкінгу  АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація