UA

ОТП Банк отримав 25 млн доларів на кредити малому бізнесу від ЄБРР та ЄС

Європейський Союз (ЄС), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та банки-партнери, у тому числі ОТП Банк, підписали нову угоду про фінансування малого бізнесу у місцевій валюті на суму еквівалентну майже 70 млн євро. Кошти виділили у межах програми EU4Business, метою якої є покращення доступу до фінансування підприємств малого та середнього бізнесу в Україні. ОТП Банк отримує гривневий еквівалент у розмірі 25 мільйонів доларів США.

Такі кредити надаватимуться на інвестиції, а також для цілей фінансування оборотного капіталу місцевих малих та середніх підприємств (МСП). Кредити у національній валюті мають захистити компанії від коливань курсу валют. Ініціатива EU4Business сприяє покращенню доступу українських МСП до фінансування та бізнес-знань.

«Для ОТП Банку це – чудова можливість долучитися до кредитної лінії у місцевій валюті з метою підтримки зростання потенціалу малих та середніх підприємств. Ми, як фінансова установа, високо цінуємо наше партнерство з Європейським банком реконструкції та розвитку і ЄС, – зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП БАНК», яка відповідає за корпоративний бізнес. – Приємно бути одними серед перших фінансових партнерів для довгострокової перспективи співпраці. Кошти ми плануємо використовувати для фінансування компаній всіх галузей виробництва, торгівлі та послуг, а також у рамках проекту «Агро Фабрика», спрямованого на швидке та доступне фінансування невеликих фермерських господарств. На сьогодні ми вже визначали перелік із більш ніж 50-ти компаній сектору МСБ, яким запропоновано долучитися до цієї програми кредитування, а перші угоди вже підписано. Запрошуємо приєднатися до програми усіх зацікавлених у фінансуванні».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація