UA

OTP Group розширюється: Група стала власником Societe Generale Bank у Сербії

OTP Group оголосила про завершення процедури купівлі Societe Generale Bank у Сербії. Банк продовжить вести бізнес з новою назвою – OTP banka Srbija AD Beograd. Пріоритетним напрямом роботи фінустанови залишатиметься клієнтоорієнтованість, інноваційність та розвиток, які відтепер підтримуватиме OTP Group.

Після успішного завершення цієї операції OTP Group, яка також є власником Vojvodjanska banka, ще більше зміцнить свої ринкові позиції у Сербії. Інтеграційний процес двох банків призведе до створення провідних установ на сербському ринку за розміром активів, кількістю відділень і портфелю кредитів та депозитів.

Найближчим часом основним напрямком роботи обох банків-дочірніх структур OTP Group буде підтримка найвищого рівня якості обслуговування клієнтів та успішна реалізація інтеграційного процесу.

Остаточне злиття Societe Generale Bank з Vojvodjanska banka, дочірньою структурою Групи, планується у 2021 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація