UA

OTP Group розширюється: Група стала власником Societe Generale Bank у Сербії

OTP Group оголосила про завершення процедури купівлі Societe Generale Bank у Сербії. Банк продовжить вести бізнес з новою назвою – OTP banka Srbija AD Beograd. Пріоритетним напрямом роботи фінустанови залишатиметься клієнтоорієнтованість, інноваційність та розвиток, які відтепер підтримуватиме OTP Group.

Після успішного завершення цієї операції OTP Group, яка також є власником Vojvodjanska banka, ще більше зміцнить свої ринкові позиції у Сербії. Інтеграційний процес двох банків призведе до створення провідних установ на сербському ринку за розміром активів, кількістю відділень і портфелю кредитів та депозитів.

Найближчим часом основним напрямком роботи обох банків-дочірніх структур OTP Group буде підтримка найвищого рівня якості обслуговування клієнтів та успішна реалізація інтеграційного процесу.

Остаточне злиття Societe Generale Bank з Vojvodjanska banka, дочірньою структурою Групи, планується у 2021 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація