UA

ОТП Банк оновлює відділення у Хмельницькому

Цього тижня ОТП Банк презентує оновлене відділення за адресою м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 54. Відділення надаватиме увесь спектр банківських послуг. Окрім того, відтепер клієнтам банку у місті буде доступна нова послуга – можливість оформлення депозитних сейфів.

Нове відділення розташоване у «серці міста» та у сучасній будівлі з великими вітражами, сучасним ремонтом та електронною чергою.

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

«Нашій команді фінансових порадників у Хмельницькому надзвичайно приємно запрошувати клієнтів до оновленого відділення. Ми, як ніхто інший, знаємо усю цінність безпосереднього спілкування, тому у новому відділені нашим гостям буде ще зручніше вирішувати фінансові питання та отримувати поради щодо користування тими чи іншими продуктами ОТП Банку», - прокоментував керуючий відділенням АТ «ОТП БАНК» у Хмельницькому Андрій Петричук.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація