UA

ОТП Банк розширив функціонал віртуального консультанта Леся

ОТП Банк продовжує удосконалювати digital-інструменти та цифровий сервіс: відтепер клієнтам доступне блокування картки в автоматичному режимі та з’явилася можливість зареєструвати заявку на користування карткою за кордоном.

У разі втрати картки клієнти можуть заблокувати її в автоматичному режимі через IVR або чат з ботом Лесею. Блокування відбувається за лічені секунди. При зверненні відбувається ідентифікація клієнта за номером телефону. Далі, якщо у клієнта лише одна активна картка, то вона відразу блокується. Якщо ж карток декілька, то Леся уточнює у клієнта, яку саме картку потрібно заблокувати і блокує її, або підключає до спілкування оператора у випадках, коли не може визначити конкретну картку.

Окрім того, став доступним сервіс реєстрації заявки на користування карткою за кордоном. Якщо клієнт пише в чат зі свого власного номера телефону, Леся запитує у нього необхідну інформацію та автоматично реєструє заявку. Таким чином можна уникнути небажаного блокування картки під час подорожі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація