UA

ОТП Банк оновлює відділення «Святошинське»

ОТП Банк оновлює відділення «Святошинське»

Минулого тижня ОТП Банк презентував оновлене відділення за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 128/2. Відділення продовжить надавати увесь спектр банківських послуг. Окрім того, відтепер клієнтам банку буде доступно:

  • зона для обслуговування Преміум клієнтів. Відтепер клієнтів буде зустрічати два преміальних менеджери;
  • депозитарій з індивідуальними сейфами;
  • депозитний сейф в зоні 24/7 для юридичних та фізичних осіб;
  • нова зона для обслуговування юридичних осіб.

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

«ОТП Банк – це банк, з яким легко співпрацювати. Усі консультанти у перший же робочий день знайомляться з цією формулою. Та, на мою думку, найкраще обслуговування – це симбіоз продуктів, сервісу, послуг та середовища, де ти в цей час перебуваєш. Відтепер відділення «Святошинське» не просто відповідатиме стандартам, але й перевищуватиме очікування. Гостинно запрошуємо вирішити усі фінансові питання», – розповідає керуюча відділенням «Святошинське» АТ «ОТП БАНК» Вікторія Шміло.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація