UA

Private Banking ОТП Банку кращий в Україні за версією міжнародного рейтингу Global Private Banking Awards 2019

Згідно престижного міжнародного рейтингу Global Private Banking Awards 2019, який щорічно проводить авторитетне видання The Banker і Professional Wealth Management (PWM) у Лондоні, Private Banking ОТП Банку (Україна) визнаний кращим в номінації «Best Private Banking in Ukraine».

Міжнародні експерти вже другий рік поспіль високо оцінюють досягнення Private Banking в Україні щодо впровадження інноваційних підходів та реалізації актуальних рішень для клієнтів цього сегменту.

У своїй роботі ОТП Банк дотримується кращих світових практик в обслуговуванні заможних клієнтів. Private Banking від ОТП Банку – це завжди підвищений рівень комфорту, безпеки та конфіденційності. А персональні менеджери – це професійні особисті консультанти з усіх питань клієнтів банку у цьому сегменті. Саме тому сервіс користується популярністю серед клієнтів, а міжнародні рейтинги гідно оцінюють кропітку роботу в сегменті послуг для заможних клієнтів.

«Best Private Banking in Ukraine 2019» – це ще одне підтвердження вірного вибору наших клієнтів. А приналежність до міжнародної групи та дотримання високих європейських стандартів, як і наявність в Україні інших фінансових компаній групи, забезпечує клієнтам значні переваги, додаткові гарантії та стабільність», – зазначила Вікторія Мислива, керівник напрямку Private Banking АТ «ОТП Банк».

На сьогодні для обслуговування клієнтів сегменту Private Banking відкриті відділення в обласних центрах України – в Києві, Дніпрі, у Львові, Одесі, в Харкові та Запоріжжі.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті https://www.otpbank.com.ua/privateclients/private-banking/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація