UA

ОТП Банк розігрує дві поїздки на двох до Рима

ОТП Банк розігрує дві поїздки на двох до Рима

ОТП Банк запустив акцію для усіх поціновувачів мандрівок та нових емоцій «Ваш романтичний вікенд у Римі!» з 1 листопада 2019 року до 31 грудня 2019 року.

Період проведення акції складається з 2-ох етапів:

1. з 1 листопада 2019 року до 30 листопада 2019 року. Визначення переможця відбудеться 16 грудня 2019 року.

2. з 1 грудня 2019 року до 31 грудня 2019 року. Визначення переможця відбудеться 15 січня 2020 року.

Для участі необхідно:

  • оформити одну із карток Visa: OTP Tickets Travel Card, Vodafone Bonus Card, ELLE Platinum, Visa Infinite, які випущені банком;
  • оплатити карткою товари в торгівельній мережі чи через Інтернет на загальну суму від 2 500 грн протягом одного із етапів акції.

Для участі в розіграші подарунку необхідно виконати всі умови акції, що зазначені.

Подарунковим фондом є два сертифікати на поїздку до Рима (мається на увазі квитки на переліт в обидві сторони на дві особи). Номінал сертифікату становить 25 000 грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація