UA

ОТП Банк відкриває відділення «Арсенальне»

ОТП Банк відкриває відділення «Арсенальне»

ОТП Банк відкриває нове відділення за адресою м. Київ, вул. І. Мазепи,10. Відділення надаватиме увесь спектр банківських послуг, обслуговуючи приватних, юридичних осіб та Преміум клієнтів. Окрім того, буде доступний депозитарій з індивідуальними сейфами.

Нове відділення розташоване майже «у серці столиці» із сучасним ремонтом та електронною чергою.

«Дуже приємно відкривати з такою командою професіоналів нове відділення, куди будуть приходити існуючі клієнти ОТП Банку, а також залучати нових клієнтів та надавати повний спектр послуг європейського рівня. Впевнена, у нас все вийде і наше відділення буде одним із кращих у Києві», - прокоментувала керуюча відділенням «Арсенальне» АТ «ОТП БАНК» у Києві Оксана Кесслер.

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація