UA

OTP Smart надає можливість додавати платіжні картки до Apple Wallet

У оновленому додатку OTP Smart для iOS з’явилася функція додавання платіжних карток до Apple Wallet.

Для того, щоб додати картку необхідно:

1. увійти у додаток OTP Smart;

2. обрати картку, яку потрібно додати до Apple Wallet та перейти у вкладення «Операції»;
3. додати картку до Apple Wallet, дотримуючись інструкцій;
4. картку успішно додано і можна залишити її вдома.

Apple Wallet – це універсальна програма для зберігання номерів кредитних та дебетових карток, а також карток магазинів, посадкових талонів, білетів у кіно, купонів, тощо.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація