UA
Array ( [LID] => UN [NAME] => OTP-Bank Украинский new [LANG] => UA [DIR] => / [DOMAINS] => Array ( [0] => www.otpbank.com.ua ) [CURRENT] => Y [DOC_ROOT] => /var/www/public/bankua [HREFLANG] => uk [HREF] => https://www.otpbank.com.ua/about/news/215025/ [ROOT] => /var/www/public/bankua )
UA

ОТП Банк представляє новий кредитний продукт «Cash for PE 100» для ФОПів

ОТП Банк вкотре доповнює лінійку кредитних продуктів новою пропозицією та презентує новий кредит готівкою спеціально для фізичних-осіб підприємців «Cash for PE 100». Сума кредиту становить від 30 000 до 100 000 грн з терміном від 12 до 60 місяців. Річна ставка становить 36%.

Фізична особа-підприємець має бути зареєстрована терміном від 24 місяців та з мінімальним обігом коштів за рік, згідно декларації – від 300 000 грн.

Обов’язкові умови – фотографування бізнесу та відповідність КВЕДів фактичній діяльності за фото.

Окрім того, нагадуємо, що продовжується дія програми кредитування для фізичних-осіб підприємців «Cash for PE», за якою максимальна сума кредиту становить 300 000 грн при виконанні умови щодо мінімального обігу коштів за рік згідно декларації – від 1 млн грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.