UA

У третьому кварталі 2019 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток

За результатами роботи в третьому кварталі 2019 року OTP Group додала 2% до результату попереднього кварталу, зафіксувавши скоригований прибуток після оподаткування у розмірі 110,5 млрд форинтів. У результаті прибуток за підсумками дев’яти місяців 2019 року зріс до 313,1 млрд форинтів, на 19% поліпшивши результат роком раніше. Прибуток OTP Bank Plc. склав 145,7 млрд форинтів, покращивши результат минулого року на 4%. Другий за величиною прибуток зафіксувала Група DSK (Болгарія) – 53,8 млрд форинтів.

За 9 місяців відбулося значне поліпшення показників заробітку в хорватській (26,5 млрд форинтів, + 27% до показника минулого року), українській (25,6 млрд форинтів, + 40% до минулорічних результатів) та російської (22,1 млрд форинтів, + 17% у порівнянні з минулим роком) дочірніх структур. Таким чином частка іноземних дочірніх структур у прибутку OTP Group зросла до 45%.

У третьому кварталі 2019 року кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, збільшився на 830 млрд форинтів, що складає приріст у розмірі +10% у річному обчисленні.

Депозитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням валютних курсів, збільшився на 13% у квартальному численні та 29% – у річному численні.

Як і у попередніх звітних періодах, у третьому кварталі 2019 року OTP Group зберігала стійкі позиції ліквідності та капіталізації.

Співвідношення чистих кредитів до депозитів становить 76%. Валовий запас високоліквідних активів склав еквівалент 6,6 млрд євро. На кінець вересня консолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня OTP Group відповідно до МСФЗ (Common Equity Tier1) склав 14,3%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація