UA

У третьому кварталі 2019 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток

За результатами роботи в третьому кварталі 2019 року OTP Group додала 2% до результату попереднього кварталу, зафіксувавши скоригований прибуток після оподаткування у розмірі 110,5 млрд форинтів. У результаті прибуток за підсумками дев’яти місяців 2019 року зріс до 313,1 млрд форинтів, на 19% поліпшивши результат роком раніше. Прибуток OTP Bank Plc. склав 145,7 млрд форинтів, покращивши результат минулого року на 4%. Другий за величиною прибуток зафіксувала Група DSK (Болгарія) – 53,8 млрд форинтів.

За 9 місяців відбулося значне поліпшення показників заробітку в хорватській (26,5 млрд форинтів, + 27% до показника минулого року), українській (25,6 млрд форинтів, + 40% до минулорічних результатів) та російської (22,1 млрд форинтів, + 17% у порівнянні з минулим роком) дочірніх структур. Таким чином частка іноземних дочірніх структур у прибутку OTP Group зросла до 45%.

У третьому кварталі 2019 року кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, збільшився на 830 млрд форинтів, що складає приріст у розмірі +10% у річному обчисленні.

Депозитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням валютних курсів, збільшився на 13% у квартальному численні та 29% – у річному численні.

Як і у попередніх звітних періодах, у третьому кварталі 2019 року OTP Group зберігала стійкі позиції ліквідності та капіталізації.

Співвідношення чистих кредитів до депозитів становить 76%. Валовий запас високоліквідних активів склав еквівалент 6,6 млрд євро. На кінець вересня консолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня OTP Group відповідно до МСФЗ (Common Equity Tier1) склав 14,3%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація