UA

ОТП Банк увійшов до ТОП-3 банків за стійкістю

ОТП Банк увійшов до трійки найбільш стійких банків на українському ринку у третьому кварталі 2019 року за версією провідного економічного видання «Мінфін».

Рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» укладається щоквартально. Для цього оцінюється діяльність банків на підставі інформації з офіційних і відкритих джерел. До рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.

Увагу звертають на показники, що характеризують їх стійкість до стресів і лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація і т. д. У кожній з категорій банк має можливість отримати від 1 до 5 балів.

ОТП Банк отримав 4,22 із 5 можливих балів та увійшов до 3 лідерів українських фінансових установ.

Повністю ознайомитися із рейтингом можна за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація