UA

ОТП Банк увійшов до ТОП-50 інноваційних компаній України

ОТП Банк увійшов до переліку кращих інноваційних компаній України за рейтингом журналу "ТОП-100" та delo.ua, який редакція склала разом із профільними експертами. Компанії оцінювали за 3-ма параметрами та 5-бальною шкалою: інноваційність продукту компанії, інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами, масштаб інновацій. До рейтингу потрапили компанії із 10 провідних галузей: промисловість, енергетика та нафтогаз, роздрібний бізнес, FMCG, агропромисловість, фінанси, будівництво, ІТ та телеком, фармацевтика, транспорт та логістика.

ОТП Банк увійшов до переліку кращих інноваційних банків українського ринку завдяки новому відділенню – Future Branch. У відділенні відвідувачі можуть здійснювати операції самостійно за допомогою ноутбуків, депозитних боксів і сучасних банкоматів. Клієнти мають можливість самостійно відкривати депозити, оформлювати кредити, оплачувати рахунки, вносити кредитні платежі, купувати валюту. У новому відділенні доступні всі функції звичайного банку й кас. А після всіх банківських операцій гості можуть самостійно приготувати і пригоститися кавою.

Основною причиною для створення відділення нового формату став тренд діджиталізації. ОТП Банк таким чином змінює роль банківського відділення: від транзакційної – до навчальної та забезпечує міграцію в канали digital-взаємодії.

З повним переліком компаній можна ознайомитися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація