UA

Придбання банку в Словенії завершене

Угорський материнський банк OTP Bank Plc. повідомляє, що на початку грудня відбулося фінансове закриття словенської транзакції.

У результаті ОТП Банк став власником 99,73% словенської філії SKB Banka Societe Generale Group та інших місцевих дочірніх компаній, що перебувають у власності SKB Banka.

З ринковою часткою, яка становить майже 9%, SKB Banka є четвертим за величиною банком у словенському банківському бізнесі. Фінансова установа є універсальним банком і активно провадить свою діяльність в роздрібному та корпоративному сегменті.

Завдяки придбанню словенського банку OTP Group присутня вже у 12 країнах Центрального та Східноєвропейського регіону.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація