UA

Придбання банку в Словенії завершене

Угорський материнський банк OTP Bank Plc. повідомляє, що на початку грудня відбулося фінансове закриття словенської транзакції.

У результаті ОТП Банк став власником 99,73% словенської філії SKB Banka Societe Generale Group та інших місцевих дочірніх компаній, що перебувають у власності SKB Banka.

З ринковою часткою, яка становить майже 9%, SKB Banka є четвертим за величиною банком у словенському банківському бізнесі. Фінансова установа є універсальним банком і активно провадить свою діяльність в роздрібному та корпоративному сегменті.

Завдяки придбанню словенського банку OTP Group присутня вже у 12 країнах Центрального та Східноєвропейського регіону.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація