UA

ОТП Банк відкриває відділення «Галицьке» у Львові

ОТП Банк повідомляє про відкриття нового відділення «Галицьке», яке вже розпочало операційну діяльність за адресою м. Львів, вул. І. Франка,20.

Відділення працюватиме за стандартним графіком роботи з 9.00 до 18.00 у будні дні та надаватиме повний спектр фінансових послуг.

«ОТП Банк розширює свою присутність у місті Лева. Це вже 4-те банківське відділення у місті, де ви можете оформити картку, відкрити депозит чи взяти кредит, обміняти валюту та уточнити будь-яку інформацію у наших фінансових консультантів», - зазначив керуючий відділенням ОТП Банку «Галицьке» у Львові Тарас Карасовський.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація