UA

ОТП Банк відкриває відділення «Галицьке» у Львові

ОТП Банк повідомляє про відкриття нового відділення «Галицьке», яке вже розпочало операційну діяльність за адресою м. Львів, вул. І. Франка,20.

Відділення працюватиме за стандартним графіком роботи з 9.00 до 18.00 у будні дні та надаватиме повний спектр фінансових послуг.

«ОТП Банк розширює свою присутність у місті Лева. Це вже 4-те банківське відділення у місті, де ви можете оформити картку, відкрити депозит чи взяти кредит, обміняти валюту та уточнити будь-яку інформацію у наших фінансових консультантів», - зазначив керуючий відділенням ОТП Банку «Галицьке» у Львові Тарас Карасовський.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація