UA

ОТП Банк оновлює відділення у Мукачево

ОТП Банк презентує оновлене відділення у м. Мукачево, яке знаходиться за новою адресою: вул. Я. Мудрого, 10.

Банківське відділення розташоване у центрі міста та надає повний спектр фінансових послуг: можливість оформити кредит готівкою, кредит на товари й послуги, кредит на купівлю б/в авто, автокредит на купівлю нового авто, можна оформити кредитну картку, відкрити депозити та банківські вклади, орендувати банківський сейф, тощо.

«Піклуватися не тільки про високий рівень надання фінансових послуг, але й про комфорт перебування у відділенні – одне з головних правил нашої роботи. Оновлене відділення – більш просторе, сонячне та комфорте. Гостинно запрошуємо охочих!» – зазначила керуюча відділенням АТ «ОТП БАНК» у Мукачево Жужанна Кабай.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація