UA

АТ «ОТП БАНК» розширює склад банківської групи

Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт» та Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» увійшли до банківської групи ОТП. Зміна структури власності банківської групи відбулася згідно з рішенням Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України від 13.01.2020 року.

Відтепер до складу банківської групи ОТП в Україні входять:

  • АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» (відповідальна особа);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Лізинг»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «ОТП Капітал»;
  • Недержавний пенсійний фонд «Відкритий пенсійний фонд «ФріФлайт»;
  • Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація