UA

ОТП Банк розіграв 5-ту автівку у межах акції «Вигравай авто з OTP Bank!»

ОТП Банк розіграв 5-ту автівку у межах акції «Вигравай авто з OTP Bank!»

ОТП Банк подарував фінальну автівку 5-му переможцю акції «Вигравай авто з OTP Bank!». Яскравий кросовер отримав Дмитро Деменко із Дніпра.

«Моя співпраця з банком розпочалася із зарплатного проекту. ОТП Банк – це банк, з яким я працюю більше 5 років. Саме під час розміщення депозиту, я став учасником акції, але також розплачувався картками, тому мав кілька шансів на виграш згідно з офіційними правилами. Але у мене не було намірів розміщувати вклад та розраховуватися карткою спеціально для перемоги. Це не було для мене основною метою. У першу чергу мені подобаються обслуговування та продукти банку. Та й скажу відверто, спершу я не повірив. Важко було стримати потік думок і вибух емоцій. Та тепер я цю історію розповідаю усім друзям і вони трохи в шоці», – розповів пан Деменко.

Для участі у акції необхідно було зареєструватися на акційній сторінці сайту та розмістити депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору або з щомісячною сплатою відсотків, чи з капіталізацією відсотків строком від 180 днів (6 місяців) у відділенні банку або через інтернет-банкінг OTP Smart на суму від 10 000 грн.

До акції також можна було долучитися, розрахувавшись карткою OTP Tickets Travel Card або OTP Vodafone Bonus Card на загальну суму від 10 000 грн. Кожні 10 000 грн – це новий шанс на виграш.

Переможці акції визначалися шляхом випадкової генерації чисел з бази учасників, які виконали умови акції, за допомогою сервісу random.org.

ОТП Банк вже готує нові акції з масштабними призами – чекайте на анонси!


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація