UA

ОТП Банк – серед переможців рейтингу «Банки 2020 року»

ОТП Банк – серед переможців рейтингу «Банки 2020 року»

ОТП Банк отримав відзнаку в номінації «Корпоративний банк» (абсолютний приріст гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2019 року) у категорії «Банки з іноземним капіталом серед великих банків».

Церемонія нагородження «Банки 2020 року» відбулася у межах VI LEGAL BANKING FORUM, організаторами якого виступили «Фінансовий клуб» та видавництво «Юридична практика».

Для оцінки фінустанов ключовими стали такі показники: динаміка активів, депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфеля платіжних карток. У розрахунках використовувалися дані звітності банків, яку публікує Національний банк України, станом на 1 січня і на 1 грудня 2019 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація