UA

ОТП Банк – серед переможців рейтингу «Банки 2020 року»

ОТП Банк – серед переможців рейтингу «Банки 2020 року»

ОТП Банк отримав відзнаку в номінації «Корпоративний банк» (абсолютний приріст гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2019 року) у категорії «Банки з іноземним капіталом серед великих банків».

Церемонія нагородження «Банки 2020 року» відбулася у межах VI LEGAL BANKING FORUM, організаторами якого виступили «Фінансовий клуб» та видавництво «Юридична практика».

Для оцінки фінустанов ключовими стали такі показники: динаміка активів, депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфеля платіжних карток. У розрахунках використовувалися дані звітності банків, яку публікує Національний банк України, станом на 1 січня і на 1 грудня 2019 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація