UA

Private Banking ОТП Банку вчергове одержав нагороду від Euromoney

За результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management Survey 2020, проведеного міжнародним фінансовим виданням Euromoney, ОТП Банк названий кращим у номінаціях «Super Affluent» – обслуговування клієнтів вищого рівня заможності. Окрім того, банк виборов першість у номінації «Capital Markets and Advisory», що підтверджує значну експертизу в аналізі ринків капіталу та надання консультаційних послуг. До того ж здобута відзнака «Next Generation» свідчить про активний розвиток банку у всіх сферах.

Загалом, за традицією, Private Banking ОТП Банку посів почесне місце у трійці кращих за загальним заліком у номінації «Best private banking services overall», «International Clients» і став №2 за напрямком «Investment management», «Philanthropic Advice», «Innovative or Emerging Technology Adoption».

«Я вважаю, нагороди від Euromoney – це підтвердження правильності вибору наших клієнтів. Приналежність до міжнародної групи та дотримання високих європейських стандартів, як і наявність в Україні інших фінансових компаній групи, забезпечує клієнтів окремим переліком переваг, додатковими гарантіями та стабільністю. Ми маємо вже значний досвід роботи у напрямку Private Banking. Зазначу, що ОТП Банк був визнаний кращим у 2018 та 2019 роках у номінації «Best Private Banking in Ukraine» за результатами міжнародного рейтингу Global Private Banking Awards, який щорічно проводить у Лондоні авторитетне видання The Banker та Professional Wealth Management (PWM), що входять до групи Financial Times», - прокоментувала Вікторія Мислива, начальник Управління приватного банкінгу АТ «ОТП Банк».

Варто відзначити, що приналежність до міжнародної банківської групи OTP Bank, що володіє визнаним лідерством обслуговування заможних клієнтів у Європі, а також наявність в Україні інших фінансових компаній групи (КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», НПФ «ВПФ «ФріФлайт» та НПФ «ОТП Пенсія»), забезпечує клієнтам Private Banking ОТП Банку цілу низку додаткових переваг. Наприклад, за потреби диверсифікувати свої заощадження в різні валюти та інструменти, ОТП Банк має змогу запропонувати клієнтам Private Banking альтернативи банківським депозитам з більш високою прибутковістю (і ОВДП, і інвестиційні фонди OTP Capital). Клієнти Private Banking отримують повну консультацію щодо відкриття рахунку за кордоном, зокрема, в Private Banking OTP Hungary (Угорщина), а завдяки валютній лібералізації зацікавленість клієнтів в отриманні індивідуальних ліцензій постійно зростає.

Нагадаємо, Private Banking ОТП Банку неодноразово отримував визнання високого рівня послуг безлічі авторитетних видань (The Banker, World Finance, Ukrainian Banker Awards і інші).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація