UA

ОТП Банк увійшов до 5 найбільших дилерів за обсягами придбання ОВДП у 2019 році

Міністерство фінансів оприлюднило рейтинг первинних дилерів за 2019 рік за обсягами придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). ОТП Банк посів 4-ту сходинку серед 12-ти інших фінустанов.

Статус первинного дилера забезпечує правом викуповувати ОВДП безпосередньо у Мінфіну та розміщувати їх серед інших учасників ринку. До того ж первинні дилери забезпечують викуп не менше 3% від загального обсягу розміщення держоблігацій протягом кожного півріччя.

Окрім того, ОТП Банк обіймає топову позицію у рейтингу за обсягами торгівлі ОВДП і на вторинному ринку.

Варто зазначити, що Національний банк України стверджує, що обсяг угод на вторинному ринку облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованих у гривні, у 2019 році зріс на понад 70% – з 72 млрд грн до 123 млрд грн (без неринкових угод та угод, що пов’язані з первинними розміщеннями),сприяючи зміцненню довіри інвесторів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація