UA

ОТП Банк увійшов до 5 найбільших дилерів за обсягами придбання ОВДП у 2019 році

Міністерство фінансів оприлюднило рейтинг первинних дилерів за 2019 рік за обсягами придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). ОТП Банк посів 4-ту сходинку серед 12-ти інших фінустанов.

Статус первинного дилера забезпечує правом викуповувати ОВДП безпосередньо у Мінфіну та розміщувати їх серед інших учасників ринку. До того ж первинні дилери забезпечують викуп не менше 3% від загального обсягу розміщення держоблігацій протягом кожного півріччя.

Окрім того, ОТП Банк обіймає топову позицію у рейтингу за обсягами торгівлі ОВДП і на вторинному ринку.

Варто зазначити, що Національний банк України стверджує, що обсяг угод на вторинному ринку облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованих у гривні, у 2019 році зріс на понад 70% – з 72 млрд грн до 123 млрд грн (без неринкових угод та угод, що пов’язані з первинними розміщеннями),сприяючи зміцненню довіри інвесторів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація